1479361685833824
top of page
DSCF7021.jpg

Faura Club ®

Özel kurgulanan etkinlik içerikleri ile farklı mekanlarda yabancı dil konuşabileceğiniz ortamlar organize eden organizasyon markasıdır. Eğer sen de özel organize edilen bu etkinliklere katılarak sosyal çevreni genişletmek ve kaliteli bir ortamda yabancı dil konuşmak istiyorsan doğru yerdesin. Faura Club etkinlik üyelik sistemimize üye olarak ya da bilet alarak etkinliklerimize katılabilirsin!

*faura ve *faura club markası, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescilli markalarımızdır.

Bizi Tanıyın...

Faura ?

Feel Your ​Aura, sloganımızdan hareketle farklı etkinlik temalarını yabancı dil ile birleştirerek etkinlikler organize eden, etkinlik organizasyon markasıdır. Faura, çeşitli temalarla, farklı mekanlarda, sınırlı katılımcıyla ve farklı kurgularla etkinlikler gerçekleştirmektedir.

Faura Club?    

Sosyal kulüp ortamında gerçekleştirdiğimiz etkinliklere katılımın sağlandığı sınırlı kontenjanı bulunan etkinlik üyelik sistemidir. Üyelik sistemimizde yer alan paketlerinden aldığınızda Faura Club üyesi olursunuz. Paketinizin kapsamında belirlenen limitlerle hafta içi ve hafta sonu düzenlenen etkinliklerimize katılabilirsiniz. 

Amacımız,  Özel olarak kurgulanan içeriklerin bulunduğu etkinliklerimizde yeni insanlarla tanışarak, özgüvenli bir şekilde yabancı dil konuşabileceğin, konuşurken hata yapmaktan korkmayacağın eğlenceli bir ortam oluşturmaktır.

Misyonumuz,  organizasyon yeteneğimiz ve farklı alanlarında uzmanlık sahibi, tecrübeli ve dinamik ekibimizle hazırladığımız etkinliklerle üyelerimizin ve katılımcılarımızın sosyal çevresini genişletecek, hayat kalitesini yükseltecek, eğlence odaklı etkinlikler organize etmektir.

Vizyonumuz, 2030 yılında kadar uluslararası 5.000 Faura Club üyesiyle, Türkiye'nin ve Avrupa'nın en büyük şehirlerinde etkinlikler organize eden en büyük etkinlik kulübü olmaktır.

Değerlerimiz:

  • Gelişim: Yapılan her işi geliştirmek için sürekli gözden geçirmek ve iyileştirmek.

  • Sosyal İletişim: Herkesin düşüncelerini açıkça ifade edebileceği bir ortam oluşturmak.

  • Toplumsal Katkı: Bulunduğumuz toplumun gelişimine katkıda bulunmak.

  • Küresel Tecrübe: Başarımızı sürdürmek ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için uluslararası tecrübe sahibi ekiple çalışmak.

  • Sürdürülebilir Büyüme: Markamızın uluslararası bilinirliğine ve büyümesine katkı sağlayacak projeler geliştirmek.


Faura Club Üyelerimiz (#faurafamily) hangi hizmetlerden yaralanabilir?

Özel etkinlik üyelik paketlerimize üye olduğunuzda Faura Club üyesi olursunuz. Paketiniz kapsamında belirlenen katılım haklarınız dahilinde Weekdays ve Weekend etkinliklerimize katılabilirsiniz.

Faura Club Offical Logo
bottom of page